d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kupilem Sobie Wczoraj
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 04:58am
Mam za dobre serce, a jednocześnie jestem trochę naiwny i też lekką ręką rozdaję ludziom niepotrzebnie jakieś graty/dobre ciuchy.


chciałbym mieć takiego kumpla ale nie wykorzystywał bym go. podobno dobro wraca :angel: w tych czasach to się ceni. mnie ostatnio ziomek co go od 14 roku zycia znam oszukał. zabolało mnie to :mellow:
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 25 2025 05:08am
Miałem taką już milion lat temu B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 05:08am
chciałbym mieć takiego kumpla ale nie wykorzystywał bym go. podobno dobro wraca :angel: w tych czasach to się ceni. mnie ostatnio ziomek co go od 14 roku zycia znam oszukał. zabolało mnie to :mellow:


No chyba dobro wraca, tak mi się wydaję, mam raczej dobre życie. A jak Cię ziomek oszukał? Mnie jeden wychujał na rower <_<
/Jestem mu krewny 40zł za fetę, ale nie oddam mu tego, zajebał mi rower za 500 zł, dostałem go od ojca na urodziny.

This post was edited by fafnirek on Jul 25 2025 05:10am
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 05:13am
No chyba dobro wraca, tak mi się wydaję, mam raczej dobre życie. A jak Cię ziomek oszukał? Mnie jeden wychujał na rower <_<


byłem pijany bez grosza i na ciśnieniu wiec chciałem pogonić słuchawki. chciałem 5g amfy za nie a były warte 300zł. typ mi napisał ze 2.5g dostane buchy i pixe. pijany zgodziłem się. ojebaliśmy wszystko razem ja sypałem i nawet pixą się podzieliłem. pare dni pozniej gościu coś się zapomniał i mówi jak ten typ za te słuchawki 5g dał i reszte. czyli dostał te 5gram i sobie 2.5 zawinął a jeszcze moje jadł. od tamtej pory się do niego nie odzywam :mellow: jak Cię na rower wyjebali? :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 05:17am
byłem pijany bez grosza i na ciśnieniu wiec chciałem pogonić słuchawki. chciałem 5g amfy za nie a były warte 300zł. typ mi napisał ze 2.5g dostane buchy i pixe. pijany zgodziłem się. ojebaliśmy wszystko razem ja sypałem i nawet pixą się podzieliłem. pare dni pozniej gościu coś się zapomniał i mówi jak ten typ za te słuchawki 5g dał i reszte. czyli dostał te 5gram i sobie 2.5 zawinął a jeszcze moje jadł. od tamtej pory się do niego nie odzywam :mellow: jak Cię na rower wyjebali? :(


Kończyłem pracę w żabce o 23 i poszedłem w melanż, sypały się kreski, było zioło i browary i byłem z "kumplem", który wziął mój rower, żeby się przejechać i mi zniknął z pola widzenia, a ja miałem zaraz ostatni autobus powrotny do domu, więc nie czekając na rower się zmyłem. Chciałem ten rower na dniach odzyskać, ale trafiłem na 2 lata do szpitala. Wychodząc spotkałem go w tramwaju i się go pytam, gdzie jest mój rower, a koleżka na to: "jaki rower, ja nic nie wiem" :mellow:
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 05:20am
Kończyłem pracę w żabce o 23 i poszedłem w melanż, sypały się kreski, było zioło i browary i byłem z "kumplem", który wziął mój rower, żeby się przejechać i mi zniknął z pola widzenia, a ja miałem zaraz ostatni autobus powrotny do domu, więc nie czekając na rower się zmyłem. Chciałem ten rower na dniach odzyskać, ale trafiłem na 2 lata do szpitala. Wychodząc spotkałem go w tramwaju i się go pytam, gdzie jest mój rower, a koleżka na to: "jaki rower, ja nic nie wiem" :mellow:


widzisz jakie to pały bez honoru są :angry: ja inaczej zostałem wychowany . 2 lata w szpitalu....co Ty mówisz :mellow: detencja jebana. no tacy są "kolezcy" Zdrowie Twoje! odpalam drugą :ph34r: szczotkujesz zęby?
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 05:20am
Kończyłem pracę w żabce o 23 i poszedłem w melanż, sypały się kreski, było zioło i browary i byłem z "kumplem", który wziął mój rower, żeby się przejechać i mi zniknął z pola widzenia, a ja miałem zaraz ostatni autobus powrotny do domu, więc nie czekając na rower się zmyłem. Chciałem ten rower na dniach odzyskać, ale trafiłem na 2 lata do szpitala. Wychodząc spotkałem go w tramwaju i się go pytam, gdzie jest mój rower, a koleżka na to: "jaki rower, ja nic nie wiem" :mellow:


To mogłeś mu zajebac na ryj to by sobie przypomniał z takimi frajerami trzeba krótko 😊
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 05:27am
widzisz jakie to pały bez honoru są :angry: ja inaczej zostałem wychowany . 2 lata w szpitalu....co Ty mówisz :mellow: detencja jebana. no tacy są "kolezcy" Zdrowie Twoje! odpalam drugą :ph34r: szczotkujesz zęby?


Już się z nim nie zadaję. Szczotkuje zęby wieczorem, a jak mi się nie chcę, to rano wtedy :P czemu takie pytanie? Dobrze je zrozumiałem?
To mogłeś mu zajebac na ryj to by sobie przypomniał z takimi frajerami trzeba krótko 😊


Rowera i tak bym nie odzyskał.
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 05:29am
Już się z nim nie zadaję. Szczotkuje zęby wieczorem, a jak mi się nie chcę, to rano wtedy :P czemu takie pytanie? Dobrze je zrozumiałem?


Rowera i tak bym nie odzyskał.


pytam tak o bo duzo ludzi ich nie myję. mi brakuję dwóch zebów ale na szczeście tych z tyłu i nie widać. do dentysty nie chodzę bo mnie nie bolą :ph34r: ale dla zasady mogłeś mu zajebać :D
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 25 2025 05:29am
Już się z nim nie zadaję. Szczotkuje zęby wieczorem, a jak mi się nie chcę, to rano wtedy :P czemu takie pytanie? Dobrze je zrozumiałem?


Rowera i tak bym nie odzyskał.


Jakbyś mu dobrze dojebał to by oddał pieniądze za ten rower w zębach 😊
Go Back To Polska Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll