d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev15859606162424Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 05:23am
ja nie wiem czy jeszcze dziś wypije kawę. mam na kaca doktora peppera vaniliowego B)


Ja pewnie jeszcze z 2-3 zanim się położę spać.
Member
Posts: 13,360
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 25 2025 05:26am
3 na liczniku i ide nalac 2 do kubka termicznego na pozniej ;)
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 05:27am
Ja pewnie jeszcze z 2-3 zanim się położę spać.


powiem tak. jak się najebie to idę spać....nie lubię juz tej "ostrej fazy" wolę ją przespać. jak wstane to piznę mocną kawę z młynka i peppera a do tego relanium i mozna nockę grać w gierki :) jak babcia się czuje?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 05:43am
powiem tak. jak się najebie to idę spać....nie lubię juz tej "ostrej fazy" wolę ją przespać. jak wstane to piznę mocną kawę z młynka i peppera a do tego relanium i mozna nockę grać w gierki :) jak babcia się czuje?


Dobrze, widać, że się cieszy, że przyjechałem, bo mogę jej trochę pomóc z niektórymi rzeczami.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 05:44am
Dobrze, widać, że się cieszy, że przyjechałem, bo mogę jej trochę pomóc z niektórymi rzeczami.


dbaj o Nią :blush: ja ostatnich dziadków i babcie straciłem w wieku 17 lat. od tamtej pory rodzina się rozpadła praktycznie
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 05:46am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 05:52am
dbaj o Nią :blush: ja ostatnich dziadków i babcie straciłem w wieku 17 lat. od tamtej pory rodzina się rozpadła praktycznie


To jest jedyna osoba z rodziny, której imieniny pamiętam :D
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 26 2025 04:37am
Dziś pije kawkę carousle czy jakoś tak i muszę przyznać tania a dobra B)
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 26 2025 05:20am
kawa + 6pak argusika :love:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 26 2025 05:34am
kawa + 6pak argusika :love:


Widzę, że staje się to normą ^_^ ja wypiłem właśnie kawkę.
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162424Next
Add Reply New Topic New Poll