powiem tak. jak się najebie to idę spać....nie lubię juz tej "ostrej fazy" wolę ją przespać. jak wstane to piznę mocną kawę z młynka i peppera a do tego relanium i mozna nockę grać w gierki :) jak babcia się czuje?
Dobrze, widać, że się cieszy, że przyjechałem, bo mogę jej trochę pomóc z niektórymi rzeczami.