ja generalnie mialem swojego czasu 5 botów to było jakoś w 2010 roku.
jak chodziły przez tydzień to było po 50 jahów i 50 berów uzbierane + jakieś soje, perfy itd.
Ale blizzard obniżył próg dropa.

I teraz jak chodzą boty to zbierają HRkę dziennie...jedną kurwa HRke po 20 godzinach.