Siemano kurwa,
Wy jesteście naj to teraz sprawa, kobieta chce córce kupić laptoka, szybki profil dzieciak 9 lat, lubi rysować ale gry to raczej mało wymagające, budżet 3k ale wiadomo jak to jest ;>
Myślałem nad Lenovo loq co wy na to?
A ważne info myśleli nad msi ale to przecież jest chujowa konstrukcja i matryca a co ważne uważam, że akurat ta dziewczynka ma talent do „niszczenia”