d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zrobilem 100 Runow Na Krowy P1 Ladder
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42
Joined: Jul 21 2025
Gold: 4.90
Jul 24 2025 05:05am
wypeirdalaj tak to kazdy umie na forum sie zesrac za fg


nie rozumiem co starasz sie przekazac w swojej wiadomosci


masz auszfic?

This post was edited by Krutko on Jul 24 2025 05:05am
Member
Posts: 10,809
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 24 2025 06:33am
nie rozumiem co starasz sie przekazac w swojej wiadomosci


masz auszfic?


szukajcie az znajdziecie
Member
Posts: 19,528
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Jul 24 2025 07:18am
:mellow:
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Jul 24 2025 07:29am
tutaj prosze moje skary non leander solo founed

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=106724434&f=230&o=0#p676482163
Member
Posts: 30,814
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 24 2025 07:38am
:mellow:
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 24 2025 09:12am
i spadly 2 male, ist i chujowy viper.

gdzie sie farmi w tej grze zeby wygrywac i byc bogaczem


jjak tak dalej pojdzie, to nigdy na jave nie ubiore infinity i bede mogl robic tylko krowy :mellow:


Czym grałeś ile MF?
Member
Posts: 69
Joined: Jul 22 2025
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 24 2025 02:23pm
ja generalnie mialem swojego czasu 5 botów to było jakoś w 2010 roku.
jak chodziły przez tydzień to było po 50 jahów i 50 berów uzbierane + jakieś soje, perfy itd.

Ale blizzard obniżył próg dropa. :)

I teraz jak chodzą boty to zbierają HRkę dziennie...jedną kurwa HRke po 20 godzinach.

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 01:14am
ja generalnie mialem swojego czasu 5 botów to było jakoś w 2010 roku.
jak chodziły przez tydzień to było po 50 jahów i 50 berów uzbierane + jakieś soje, perfy itd.

Ale blizzard obniżył próg dropa. :)

I teraz jak chodzą boty to zbierają HRkę dziennie...jedną kurwa HRke po 20 godzinach.


Nigdy nie miałem bota.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 25 2025 02:31am
Nigdy nie miałem bota.


Mnie najbardziej bawiło jak prywatne serwery twierdziły że u nich nie ma botów B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 03:49am
Mnie najbardziej bawiło jak prywatne serwery twierdziły że u nich nie ma botów B)


Na AR chyba nikt nie miał. Zresztą to był bardziej pvp realm.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll