d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nie żyje Hulk Hogan
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 24 2025 11:13am
Fajnie by było wiedzieć że jest się w starych dobrych czasach zanim one przeminą.


gdzies to juz slyszalem
Member
Posts: 11,307
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 24 2025 11:29am
Ehhh pamiętam jak z Hulkiem nakurwialismy w diablo przy resecie leandera. On zawsze grał leśnym barbem na krzyki, nie było od niego lepszych. Dobre czasy szkoda ze juz za mną. Fajnie by było wiedzieć że jest się w starych dobrych czasach zanim one przeminą.


Na totemy grał przecież pamiętam
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 24 2025 12:45pm
[*] ripperino dla tego pana, to był wielki człowiek (dużo ćwiczył więc był wielki)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 24 2025 12:49pm
Oglądałem kiedyś jak byłem mały jakiś serial gdzie on występował, "Grom w raju" z tą łódką.
Member
Posts: 69
Joined: Jul 22 2025
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 24 2025 02:10pm
najpierw Ozzy teraz Hogan...

kończy się era pewna
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 24 2025 02:11pm
Dużo sław ostatnio umiera czy to nie jest podejrzane? Może oni wszyscy uciekają na Marsa/Księzyc za posrednictwem firm Muska :unsure:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 24 2025 02:12pm
Dużo sław ostatnio umiera czy to nie jest podejrzane? Może oni wszyscy uciekają na Marsa/Księzyc za posrednictwem firm Muska :unsure:


W rl też mi umierają jeden za drugim.
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 25 2025 12:28am
Oglądałem kiedyś jak byłem mały jakiś serial gdzie on występował, "Grom w raju" z tą łódką.


Też pamiętam.

RIP halku hoganie
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 25 2025 04:15am
Grom w Raju to chyba jedyne co z nim ogladalem :bouncy:
https://youtu.be/dQLuHZi_Ecs?si=Z1jqH585zjZ-mOCF

I can smell coco lotion in tha air :banana:
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 25 2025 06:17am
Oglądałem kiedyś jak byłem mały jakiś serial gdzie on występował, "Grom w raju" z tą łódką.


O kurła stary, co żeś zapodał teraz... zapomniałem o tym, uwielbiałem ten serial za dzieciaka.
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll