d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nie żyje Hulk Hogan
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 24 2025 09:53am
Nie żyje Hulk Hogan. Legendarny sportowiec został znaleziony martwy w swoim domu w Clearwater na Florydzie w czwartek rano. Miał 71 lat.

Według doniesień serwisu TMZ, ratownicy medyczni udali się do domu Hogana po otrzymaniu zgłoszenia o "zatrzymaniu akcji serca".

This post was edited by Mis_nom on Jul 24 2025 09:55am
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 24 2025 09:57am
jedyny wrestler jakiego znalem, kiedys udusil jakiegos reportera live i rzucil go na ziemie tak ze uderzyl glowa w podloge, brak szacunku dla niego...
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 24 2025 10:05am
z sercem nigdy nie wiadomo. szkoda dziadka [*]
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 24 2025 10:09am
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 24 2025 10:24am
byłem na WWF jak wyestepowal, lubiłem go [*]
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 24 2025 10:26am
byłem na WWF jak wyestepowal, lubiłem go [*]


chciałbym tak pomacać jakiegoś faceta umieśnionego ^_^
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Jul 24 2025 11:02am
lubiłem gościa, fajnie zagrał w filmie "Rocky 3"
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 24 2025 11:03am
bb hulkster
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Jul 24 2025 11:06am
Ehhh pamiętam jak z Hulkiem nakurwialismy w diablo przy resecie leandera. On zawsze grał leśnym barbem na krzyki, nie było od niego lepszych. Dobre czasy szkoda ze juz za mną. Fajnie by było wiedzieć że jest się w starych dobrych czasach zanim one przeminą.
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Jul 24 2025 11:08am
Ehhh pamiętam jak z Hulkiem nakurwialismy w diablo przy resecie leandera. On zawsze grał leśnym barbem na krzyki, nie było od niego lepszych. Dobre czasy szkoda ze juz za mną. Fajnie by było wiedzieć że jest się w starych dobrych czasach zanim one przeminą.


:bonk:
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll