Czujesz się więźniem ziółka, Szafir? :angel: jak to dobrze, że ja przestałem 6 lat temu, całkowicie to zmieniło moje życie.
miałem przyjemność mieszkac w czasach akademickich z gościem, który twierdził, że zielone nie uzależnia. ale na śniadanie wiadro, pewnie nawet przed kupą...
czasem dwa pod rząd, no nie trzepało XD
This post was edited by James_On on Jul 23 2025 03:58pm