d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > O Chuju Panie Złoty
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2025 03:53pm
Może zioło, Ty lubisz ^_^


Bardziej ono lubi mnie ale raczej by mi nie skasowalo postaci :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 03:55pm
Bardziej ono lubi mnie ale raczej by mi nie skasowalo postaci :lol:


Czujesz się więźniem ziółka, Szafir? :angel: jak to dobrze, że ja przestałem 6 lat temu, całkowicie to zmieniło moje życie.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 23 2025 03:57pm
smuteczek
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Jul 23 2025 03:57pm
Czujesz się więźniem ziółka, Szafir? :angel: jak to dobrze, że ja przestałem 6 lat temu, całkowicie to zmieniło moje życie.


miałem przyjemność mieszkac w czasach akademickich z gościem, który twierdził, że zielone nie uzależnia. ale na śniadanie wiadro, pewnie nawet przed kupą...
czasem dwa pod rząd, no nie trzepało XD

This post was edited by James_On on Jul 23 2025 03:58pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 04:01pm
miałem przyjemność mieszkac w czasach akademickich z gościem, który twierdził, że zielone nie uzależnia. ale na śniadanie wiadro, pewnie nawet przed kupą...
czasem dwa pod rząd, no nie trzepało XD


Ja znałem takiego (w sumie dalej znam, ale też już nie jara) co budził się w akademiku o 4, tylko po to, żeby bongo zajebać i na odcinie pójść spać :lol:
Member
Posts: 696
Joined: Dec 21 2021
Gold: 41.77
Jul 23 2025 04:02pm
Jebac i tak na mon ladeer
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Jul 23 2025 04:02pm
Ja znałem takiego (w sumie dalej znam, ale też już nie jara) co budził się w akademiku o 4, tylko po to, żeby bongo zajebać i na odcinie pójść spać :lol:


Kolorowe sny? tak to działa?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 04:04pm
Kolorowe sny? tak to działa?


Bardziej chodzi o to, że się dobrze jeszcze nie obudził, wstawał o 4 z budzikiem w ręce, po to, żeby zajebać takiego bucha, że dym z uszu wylatywał i szedł sobie spać w najlepsze.
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Jul 23 2025 04:06pm
Bardziej chodzi o to, że się dobrze jeszcze nie obudził, wstawał o 4 z budzikiem w ręce, po to, żeby zajebać takiego bucha, że dym z uszu wylatywał i szedł sobie spać w najlepsze.


no ale po co? XD przecież jak śpi to jeden pies... jest wtedy jakaś faza? poza REM hehe

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 04:08pm
no ale po co? XD przecież jak śpi to jeden pies... jest wtedy jakaś faza? poza REM hehe


Jak się dobrze nie obudzisz i zajebiesz sowite bonio z mega buchem, to potrafi on zwalić z nóg. Chyba tylko dlatego to robił.
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll