d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rip Ozzy Osbourne
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 03:20pm
Pozyczone a co jest? 😅


Nic, lubię się interesować nieswoimi sprawami 😋
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 23 2025 03:22pm
Nic, lubię się interesować nieswoimi sprawami 😋


Dlatego ja tez nie zawsze mowie prawde :rolleyes: 😋👀
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 03:22pm
Dlatego ja tez nie zawsze mowie prawde :rolleyes: 😋👀


Ale chyba mnie nie okłamałeś? 😅
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 23 2025 03:28pm
Ale chyba mnie nie okłamałeś? 😅


Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 03:28pm


Nie wiem, co o tym myśleć 😋
Member
Posts: 69
Joined: Jul 22 2025
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 24 2025 06:00am
Ale sie tutaj multi najebalo :blink:


nie rozumiem.
Co multi ?
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Jul 24 2025 11:02am
[*] R.I.P. Ozzy
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Jul 24 2025 11:08am
Szkoda ozziego, nakurwialismy ostro w diablo razem z nim i z Hulkiem hoganem. Ozzi zawsze grał na nekromate, lepszych od niego nie było. Wielki człowiek szkoda ze juz odszedł.
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 24 2025 11:12am
Szkoda ozziego, nakurwialismy ostro w diablo razem z nim i z Hulkiem hoganem. Ozzi zawsze grał na nekromate, lepszych od niego nie było. Wielki człowiek szkoda ze juz odszedł.


tak się składa ze jest zdjęcie z ozzego z diabolo 1 jak grał i grał czarodziejem o odmiennym kolorze skóry
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 24 2025 01:24pm
nie rozumiem.
Co multi ?


A co, nowy jesteÅ›?
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll