d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev15556575859425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 23 2025 02:05pm
pije ostatnią na dziś. bardzo lubię kawę B)


ja ja wrecz uwielbiam ale spac tez lubie a to o tej porze tworzy konflikt
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 23 2025 02:08pm
ja ja wrecz uwielbiam ale spac tez lubie a to o tej porze tworzy konflikt


mnie kawa klasyczna juz tak bardzo nie pobudza dlatego pije duzo monsterów i redbulli jak mam wiecej kasy :mellow: papieroch + kawucha to cudowne combo o kazdej porze dla mnie :) Przyjemnej wiec nocy drogi kolego! :hug:
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 23 2025 02:09pm
mnie kawa klasyczna juz tak bardzo nie pobudza dlatego pije duzo monsterów i redbulli jak mam wiecej kasy :mellow: papieroch + kawucha to cudowne combo o kazdej porze dla mnie :) Przyjemnej wiec nocy drogi kolego! :hug:


ja jeszcze godzine w robocie ;P no i na polnocy szwecji o tej porze jeszcze calkiem widno
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 02:11pm
pije ostatnią na dziś. bardzo lubię kawę B)


Ja chyba kawy już nie robię, bo wczoraj zrobiłem o 21:50 i zasnąłem przed 3 dopiero...
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 23 2025 02:15pm
Ja chyba kawy już nie robię, bo wczoraj zrobiłem o 21:50 i zasnąłem przed 3 dopiero...


musiała być to mega dobra kawa :ph34r: :drool:

ja jeszcze godzine w robocie ;P no i na polnocy szwecji o tej porze jeszcze calkiem widno


fajnie masz :) w jakiej branzy robisz?
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 23 2025 02:17pm
Uslugi dzwigiem do 1200ton, aktualnie buduje elektrownie wodorowa i hute 0 emisyjna :hail:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 02:19pm
musiała być to mega dobra kawa :ph34r: :drool:



fajnie masz :) w jakiej branzy robisz?


Rozpuszczalna nescafe :P
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 23 2025 02:20pm
Uslugi dzwigiem do 1200ton, aktualnie buduje elektrownie wodorowa i hute 0 emisyjna :hail:


o kurcze. masz odpowiedzialną robotę :rolleyes: do Polszy czasami zjezdzasz czy masz ten kraj juz w dupie?
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 23 2025 02:21pm
Rozpuszczalna nescafe :P


bogol. dla mnie rozpuszczalne są zbyt drogie na mój portfel rencisty a nescafe jest w chuj droga :unsure: chociaz jakbym nie chlał tyle to bym mógł sobie taką pić :(
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 23 2025 02:22pm
o kurcze. masz odpowiedzialną robotę :rolleyes: do Polszy czasami zjezdzasz czy masz ten kraj juz w dupie?


2/2 tyg pracuje, wspaniały system bo i czlowiek odpocznie od dzieci i jednoczesnie moze im sie pozniej w 100% poswiecic :)
no i jednak kawa z domowego ekspresu najlepsza!!!
Go Back To Polska Topic List
Prev15556575859425Next
Add Reply New Topic New Poll