ja ja wrecz uwielbiam ale spac tez lubie a to o tej porze tworzy konflikt
mnie kawa klasyczna juz tak bardzo nie pobudza dlatego pije duzo monsterów i redbulli jak mam wiecej kasy

papieroch + kawucha to cudowne combo o kazdej porze dla mnie

Przyjemnej wiec nocy drogi kolego!