d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev17980818283263Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2025 12:44pm
Nie mam 12 lat zeby palic jakis tam tyton
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 23 2025 12:44pm
Tak, jest ok :+) płacę różnie, zależy czy biorę od Ukraińca czy od Pana Rysia. Od Ukra mam za 5 dych, a Rysiek sprzedaje za 60 zł. Jeden i drugi jest dobry i mi smakuje, w tym miesiącu kupiłem może jedną paczkę oryginałów, jak sobie nie zdążyłem 500g załatwić.


Pan Rysio średnio teraz na Tobie zarabia :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 12:47pm
Pan Rysio średnio teraz na Tobie zarabia :(


On już nie chce tych fajek kręcić, ostatnio mi mówił, że go to męczy powoli, utrzymywać jakieś ostatnie 3 osoby, które do niego po te fajki przychodzą. Zadowolony jest z tego, jak ktoś sobie sam załatwi tytoń i kręci pod siebie. Kiedyś do niego dużo osób przychodziło, ale znaczna część wiary poumierała w ciągu ostatnich 5-6 lat.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 23 2025 12:50pm
On już nie chce tych fajek kręcić, ostatnio mi mówił, że go to męczy powoli, utrzymywać jakieś ostatnie 3 osoby, które do niego po te fajki przychodzą. Zadowolony jest z tego, jak ktoś sobie sam załatwi tytoń i kręci pod siebie. Kiedyś do niego dużo osób przychodziło, ale znaczna część wiary poumierała w ciągu ostatnich 5-6 lat.


a Pan Rysio jak ze zdrówkiem? dopisuje? to dobrze ze sobie dorabia. no stara gwardia znika powoli. moj ojciec prawie juz kolegów nie ma tylko na nagrobkach :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 12:54pm
a Pan Rysio jak ze zdrówkiem? dopisuje? to dobrze ze sobie dorabia. no stara gwardia znika powoli. moj ojciec prawie juz kolegów nie ma tylko na nagrobkach :(


Ostatnio był w szpitalu bo coś było nie halo i zaczął po lekarzach jeździć, najbliższa jego rodzina obawiała się o niego, ponoć raz już był w ciężkim stanie. On sobie dorabia, ale nie ma po co tak naprawdę, straszny z niego żydek i dusigrosz i jest bardzo bogaty, ale jest sam i nie wiem, kto po nim te bogactwo przejmie. Pewnie jego siostra pani Wiesia. A ile Twój ojciec ma lat? Mój 57.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 23 2025 01:55pm
Ostatnio był w szpitalu bo coś było nie halo i zaczął po lekarzach jeździć, najbliższa jego rodzina obawiała się o niego, ponoć raz już był w ciężkim stanie. On sobie dorabia, ale nie ma po co tak naprawdę, straszny z niego żydek i dusigrosz i jest bardzo bogaty, ale jest sam i nie wiem, kto po nim te bogactwo przejmie. Pewnie jego siostra pani Wiesia. A ile Twój ojciec ma lat? Mój 57.


mój juz 68 . jestem najmłodszym dzieckiem z trójki B) zabawne albo i nie jest to ze był okres w którym praktycznie juz umierał i wazył 40kg. wtedy przychodzili do Niego koledzy go odwiedzać i wypić piwko. wszyscy zdrowi a było ich 4. teraz został tylko jeden ale nie ma nóg bo mu odmarzły w zime na działkach spał bezdomny a mój ojciec teraz ma się w miarę dobrze a ich już nie ma :( jak ja byłem w Anglii to mu pomagali w ten czas...dobrzy ludzie]
dostałem suspa -_-
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 02:08pm
mój juz 68 . jestem najmłodszym dzieckiem z trójki B) zabawne albo i nie jest to ze był okres w którym praktycznie juz umierał i wazył 40kg. wtedy przychodzili do Niego koledzy go odwiedzać i wypić piwko. wszyscy zdrowi a było ich 4. teraz został tylko jeden ale nie ma nóg bo mu odmarzły w zime na działkach spał bezdomny a mój ojciec teraz ma się w miarę dobrze a ich już nie ma :( jak ja byłem w Anglii to mu pomagali w ten czas...dobrzy ludzie]
dostałem suspa -_-


Chyba wiem za co tego suspa dostałeś :D ten temat już jest w koszu. To oby Twój tata jeszcze pożył sobie, już ma swoje na karku, prawie 70 to trochę jest, niemało na pewno. Ja chcę, żeby moja babcia pociągnęła jak najdłużej, niektóre ciotki i wujkowie w jej wieku już umarli.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 23 2025 02:13pm
Chyba wiem za co tego suspa dostałeś :D ten temat już jest w koszu. To oby Twój tata jeszcze pożył sobie, już ma swoje na karku, prawie 70 to trochę jest, niemało na pewno. Ja chcę, żeby moja babcia pociągnęła jak najdłużej, niektóre ciotki i wujkowie w jej wieku już umarli.


ma chore serce ale najbardziej wkurwiają go zmiazdzycowane nogi przez co nie moze dalej niz kilkaset metrów przejść na raz :( a teraz zapoznał jeszcze taką Dorotkę...przychodzi do Nas. spoko babka...zna życie. i w sierpniu jedzie z Nią na wakacje do Władysławowa. wujek ma tam chate i na wakacje tam odpoczywa a po sezonie wynajmuje. chodzi o to ze nie jestem pewien czy jego stan zdrowia pozwala mu jeszcze na takie wakacje jak będzie musiał się ruszać np iść na plaze choc odpoczynek mu się nalezy jak psu buda ^_^
teraz nie mozna juz nic tu napisać masakra. Ty jesteś mega grzeczny. kiedy 10%?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 02:15pm
ma chore serce ale najbardziej wkurwiają go zmiazdzycowane nogi przez co nie moze dalej niz kilkaset metrów przejść na raz :( a teraz zapoznał jeszcze taką Dorotkę...przychodzi do Nas. spoko babka...zna życie. i w sierpniu jedzie z Nią na wakacje do Władysławowa. wujek ma tam chate i na wakacje tam odpoczywa a po sezonie wynajmuje. chodzi o to ze nie jestem pewien czy jego stan zdrowia pozwala mu jeszcze na takie wakacje jak będzie musiał się ruszać np iść na plaze choc odpoczynek mu się nalezy jak psu buda ^_^
teraz nie mozna juz nic tu napisać masakra. Ty jesteś mega grzeczny. kiedy 10%?


Wziąłem pod uwagę wszystkie posty, za które dostawałem suspa i piszę w taki sposób, żeby nie narazić się moderatorowi. Dobrze wiem, że za byle gówno można dostać suspencję. Zostało mi 20 dni, a były 2 miesiące.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 26 2025 12:31pm
czas spac :wacko:
Go Back To Polska Topic List
Prev17980818283263Next
Add Reply New Topic New Poll