Ostatnio był w szpitalu bo coś było nie halo i zaczął po lekarzach jeździć, najbliższa jego rodzina obawiała się o niego, ponoć raz już był w ciężkim stanie. On sobie dorabia, ale nie ma po co tak naprawdę, straszny z niego żydek i dusigrosz i jest bardzo bogaty, ale jest sam i nie wiem, kto po nim te bogactwo przejmie. Pewnie jego siostra pani Wiesia. A ile Twój ojciec ma lat? Mój 57.
mój juz 68 . jestem najmłodszym dzieckiem z trójki

zabawne albo i nie jest to ze był okres w którym praktycznie juz umierał i wazył 40kg. wtedy przychodzili do Niego koledzy go odwiedzać i wypić piwko. wszyscy zdrowi a było ich 4. teraz został tylko jeden ale nie ma nóg bo mu odmarzły w zime na działkach spał bezdomny a mój ojciec teraz ma się w miarę dobrze a ich już nie ma

jak ja byłem w Anglii to mu pomagali w ten czas...dobrzy ludzie]
dostałem suspa