d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev17879808182264Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 22 2025 10:10am
ja już jestem u schyłku drogi chłopcze :mellow: teraz liczą są dla mnie dni nie lata


Pożyjesz pewnie ponad 70.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 22 2025 03:56pm
Trzeba chyba się położyć spać.
Member
Posts: 42,116
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 23 2025 03:53am
Nie spie jeszcze 2h w robocie i do domu 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 05:58am
Nie śpię.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 23 2025 12:23pm
spałem od 14 do 17 najebany. wyspałem się wiec dziś chyba dłuzej posiedzę B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 12:26pm
spałem od 14 do 17 najebany. wyspałem się wiec dziś chyba dłuzej posiedzę B)


Poklikamy.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 23 2025 12:31pm
Poklikamy.


ja się pozniej połoze i odpale grę Endera chyba . Ty masz tel to mozesz klikać. ja mam rozjebany ekran :( to co?! po kawce?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 12:32pm
ja się pozniej połoze i odpale grę Endera chyba . Ty masz tel to mozesz klikać. ja mam rozjebany ekran :( to co?! po kawce?


Po szklanie i na rusztowanie! A tak serio, to chyba wystarczy mi po prostu sam szlug :+)
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 23 2025 12:33pm
Po szklanie i na rusztowanie! A tak serio, to chyba wystarczy mi po prostu sam szlug :+)


:D dobry masz tytoń? ja się do tego swojego za 60zł 500g tak przyzwyczaiłem że wole go od Polskich szlugów -_-
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 12:40pm
:D dobry masz tytoń? ja się do tego swojego za 60zł 500g tak przyzwyczaiłem że wole go od Polskich szlugów -_-


Tak, jest ok :+) płacę różnie, zależy czy biorę od Ukraińca czy od Pana Rysia. Od Ukra mam za 5 dych, a Rysiek sprzedaje za 60 zł. Jeden i drugi jest dobry i mi smakuje, w tym miesiącu kupiłem może jedną paczkę oryginałów, jak sobie nie zdążyłem 500g załatwić.
Go Back To Polska Topic List
Prev17879808182264Next
Add Reply New Topic New Poll