Pewnie tego i tak nie sprzedasz, bo jak sam mówiłeś, nie używasz fg, gdyż to Ci psuje radochę z gry i pogonisz to na battle necie. O ile Ci się będzie chciało. Swojego ringa ani tego charma też nie opyliłeś na jsp.
This post was edited by fafnirek on Jul 22 2025 06:12pm