bo ja to klasycznie jak wstaje ok 6 to pale peta najpierw. wstawiam wodę na kawę i idę na dwójkę. pije kawe wypalając przy tym z 3 pety i tak wygląda codziennie moje sniadanie a mam dozyć 70 :D
Ja to palę peta pierw, potem robię kawę i drugi pet leci i często trzeci w niedługim odstępie czasu :+)