niestety aż tak słodko że będziemy Norwegią to nie jest, tutaj znaleziono 20mld metrów gazu, a Norwegia tylko w jeden rok eksportuje 72miliardy, czyli ma tego gazu gdzieś tak 50 razy więcej.
No ale zawsze coś.
This post was edited by Ironfister on Jul 21 2025 03:04pm