rudemu przeszkadza ze ludzie idą do kina i mówią że film był super
to sie nazywa gatekeeping. Najbardziej mnie rozpierdalają ludzie którzy czytali komiksy potem idą do kina tylko po to żeby powiedzieć że ktoś to tam był i ich nie czytał jest w błędzie, to ja rudy, statek matka, oszalałam
WNIJANJE WNINAJNE, a teraz jak tak pomyślałem to może rudemu nie podoba sie ze filmy odbiegają od tego jakie były komiksy, według rudego komiksy były zajebiste a filmy są jebanym gównem, i nie gatekeepuje on a raczej woła o pomste do nieba, bo kurwy zniszczyły to co kochał. Jeśli tak jest to wtedy ja oszalałem a rudy na prezydenta
This post was edited by FUSIK_PUSIK3000 on Jul 21 2025 09:54am