d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Polska Staje Sie Norwegia
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Jul 21 2025 03:01pm
niestety aż tak słodko że będziemy Norwegią to nie jest, tutaj znaleziono 20mld metrów gazu, a Norwegia tylko w jeden rok eksportuje 72miliardy, czyli ma tego gazu gdzieś tak 50 razy więcej.
No ale zawsze coś.

This post was edited by Ironfister on Jul 21 2025 03:04pm
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2025 03:03pm
Juz jestem spakowany i kupuje wizzaira do polszy
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 21 2025 03:20pm
niestety aż tak słodko że będziemy Norwegią to nie jest, tutaj znaleziono 20mld metrów gazu, a Norwegia tylko w jeden rok eksportuje 72miliardy, czyli ma tego gazu gdzieś tak 50 razy więcej.
No ale zawsze coś.


I maja rybe
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Jul 21 2025 03:48pm
I maja rybe


a my mamy cebule
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 21 2025 04:06pm
a my mamy cebule


I buraki.
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Jul 22 2025 07:46am
I maja rybe


A paprykarz szczeciński to z czego my Polacy robimy jak nie z ryb?

This post was edited by Ironfister on Jul 22 2025 07:47am
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 22 2025 08:04am
A paprykarz szczeciński to z czego my Polacy robimy jak nie z ryb?


Oni mają rybe nawet na banknocie 👀 a my paprykarzu nie ino jakichś nieogolonych dziadkow 😭

This post was edited by Mis_nom on Jul 22 2025 08:05am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 22 2025 08:46am
Oni mają rybe nawet na banknocie 👀 a my paprykarzu nie ino jakichś nieogolonych dziadkow 😭


Pokaż ten banknot.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 22 2025 08:48am
Pokaż ten banknot.


Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll