ale jak sponiewieranym psychicznie trzeba być żeby przeglądać posty z przed 6 miesięcy i je zgłaszać bo ktoś cie na forum ośmiesza :rofl:
no przecież ten imbecyl posty z przed 6 miesięcy zgłaszał :wallbash: :rofl:
ale pomysł sobie jak sponiewieranym się musisz czuć żeby przeglądać posty na forum o martwej grze z przed 6 miesięcy żeby komuś dali bana żeby cie nie osmeiszal na forum xD
no matołka kota co siedzi w koszu na śmieci, ale oczywiście przyjdzie i powie ze wymyślam, bo to norma u niego xD
czy to z Tobą obstawiałem taki scenariusz


ty to jednak jestes dobry gagatek
Mógłbym ci wyjaniśnić dlaczego dostajesz jakieś suspenjce i procnety za posty z przed 6 miesiecy, ale jesteś taki bystrzak to na pewno sobie poradzisz

A no i jeśli nie masz żadnch dowdów, że to ja to sklej w końcu wary losowcu, bo to już sie robi żenujące
Jak tutaj wszedłem to każdy Twój post był już zgłoszony

mnie nie było dzis praktycznie cały dzień, wyciągnij wnioski geniuszu

Dodatkowo bawi mnie to, że wydaje ci się, że tylko ja cie tutaj nie szanuje i zgłaszam. Zrozum to w końcu, że 95% osób pluje na ciebie totalnie łącznie z likantropem

Czekam, az odpowiesz coś w stylu, że mnie to ruszyło bo ci tu napislaem parę słów, ale tak mnie żeś rozbawił, że ogarniam hiperwentylacje od 10 minut