Teraz też ^rurzowiak wyłapał dychę i go coś nie ma. 2 tygodnie to już grubo.
no przecież ten imbecyl posty z przed 6 miesięcy zgłaszał
ale pomysł sobie jak sponiewieranym się musisz czuć żeby przeglądać posty na forum o martwej grze z przed 6 miesięcy żeby komuś dali bana żeby cie nie osmeiszal na forum xD