☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Rip Felix Baumgartner
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 288
Replies: 45
Track Topic
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#31
Jul 21 2025 10:25am
Quote (
Shapiro @ Jul 21 2025 06:20pm
)
Smaczne piwo to oksymoron
W sumie to potwierdzam. Nieliczne mi smakują.
Quote (
cbx1992 @ Jul 21 2025 06:23pm
)
chyba tak. nigdy jeszcze rompera 12% nie próbowałem. moze bym się zakochał :blush:
Ja piłem rompera 9. Jakby to
DrizztEU
powiedział, miał on smak smaru i zardzewiałych gwoździ.
This post was edited by fafnirek on Jul 21 2025 10:26am
cbx1992
Member
Posts: 30,839
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#32
Jul 21 2025 10:27am
Quote (
fafnirek @ Jul 21 2025 06:25pm
)
W sumie to potwierdzam.
Ja piłem rompera 9. Jakby to ^DrizztEU powiedział, miał on smak smaru i zardzewiałych gwoździ.
Fifi by zaprzeczył
dalej słucham czasami z utęsknieniem jego utworu dla mnie z romperkiem w rzece
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#33
Jul 21 2025 10:29am
Quote (
cbx1992 @ Jul 21 2025 06:27pm
)
Fifi by zaprzeczył :rolleyes: dalej słucham czasami z utęsknieniem jego utworu dla mnie z romperkiem w rzece :blush:
No są tacy, co to piją. Np. mój sąsiad, dobry znajomy Olo.
cbx1992
Member
Posts: 30,839
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#34
Jul 21 2025 10:30am
Quote (
fafnirek @ Jul 21 2025 06:29pm
)
No są tacy, co to piją. Np. mój sąsiad, dobry znajomy Olo.
to w żabkach jest? zadko w zabkach bywam
pozdrów Ola!
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#35
Jul 21 2025 10:31am
Quote (
cbx1992 @ Jul 21 2025 06:30pm
)
to w żabkach jest? zadko w zabkach bywam :( pozdrów Ola!
No pije to co niedzielę, bo dino wtedy jest zamknięte i jeździ rowerem do żabki po rompery
cbx1992
Member
Posts: 30,839
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#36
Jul 21 2025 10:33am
Quote (
fafnirek @ Jul 21 2025 06:31pm
)
No pije to co niedzielę, bo dino wtedy jest zamknięte i jeździ rowerem do żabki po rompery :D
a Ty jak tam z malowaniem? jest progres? pozdrów Babcię!
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#37
Jul 21 2025 10:34am
Quote (
cbx1992 @ Jul 21 2025 06:33pm
)
a Ty jak tam z malowaniem? jest progres? pozdrów Babcię! :ph34r:
Skończyłem już malować, ale codziennie mi babcia coś do roboty znajdzie.
cbx1992
Member
Posts: 30,839
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#38
Jul 21 2025 10:46am
Quote (
fafnirek @ Jul 21 2025 06:34pm
)
Skończyłem już malować, ale codziennie mi babcia coś do roboty znajdzie.
proof?
czy babcia ma jakieś zwierzęta?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#39
Jul 21 2025 10:48am
Quote (
cbx1992 @ Jul 21 2025 06:46pm
)
proof? :mellow: czy babcia ma jakieś zwierzęta?
Miała kiedyś koty, ale już nie ma żadnego. Oprócz malowania, nosiłem drewno, pracowałem w ogródku, odkurzałem, pomagałem do obiadu czy będę mył okna.
cbx1992
Member
Posts: 30,839
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#40
Jul 21 2025 10:50am
Quote (
fafnirek @ Jul 21 2025 06:48pm
)
Miała kiedyś koty, ale już nie ma żadnego. Oprócz malowania, nosiłem drewno, pracowałem w ogródku, odkurzałem, pomagałem do obiadu czy będę mył okna.
ale babcia ma dzielnego i fajnego wnusia
moze jakąś nalewkę z piwnicy Ci przyniesie na fajrant
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact