d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rip Felix Baumgartner
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 21 2025 10:25am
Smaczne piwo to oksymoron


W sumie to potwierdzam. Nieliczne mi smakują.
chyba tak. nigdy jeszcze rompera 12% nie próbowałem. moze bym się zakochał :blush:


Ja piłem rompera 9. Jakby to powiedział, miał on smak smaru i zardzewiałych gwoździ.

This post was edited by fafnirek on Jul 21 2025 10:26am
Member
Posts: 30,848
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 21 2025 10:27am
W sumie to potwierdzam.


Ja piłem rompera 9. Jakby to ^DrizztEU powiedział, miał on smak smaru i zardzewiałych gwoździ.


Fifi by zaprzeczył :rolleyes: dalej słucham czasami z utęsknieniem jego utworu dla mnie z romperkiem w rzece :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 21 2025 10:29am
Fifi by zaprzeczył :rolleyes: dalej słucham czasami z utęsknieniem jego utworu dla mnie z romperkiem w rzece :blush:


No są tacy, co to piją. Np. mój sąsiad, dobry znajomy Olo.
Member
Posts: 30,848
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 21 2025 10:30am
No są tacy, co to piją. Np. mój sąsiad, dobry znajomy Olo.


to w żabkach jest? zadko w zabkach bywam :( pozdrów Ola!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 21 2025 10:31am
to w żabkach jest? zadko w zabkach bywam :( pozdrów Ola!


No pije to co niedzielę, bo dino wtedy jest zamknięte i jeździ rowerem do żabki po rompery :D
Member
Posts: 30,848
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 21 2025 10:33am
No pije to co niedzielę, bo dino wtedy jest zamknięte i jeździ rowerem do żabki po rompery :D


a Ty jak tam z malowaniem? jest progres? pozdrów Babcię! :ph34r:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 21 2025 10:34am
a Ty jak tam z malowaniem? jest progres? pozdrów Babcię! :ph34r:


Skończyłem już malować, ale codziennie mi babcia coś do roboty znajdzie.
Member
Posts: 30,848
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 21 2025 10:46am
Skończyłem już malować, ale codziennie mi babcia coś do roboty znajdzie.


proof? :mellow: czy babcia ma jakieś zwierzęta?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 21 2025 10:48am
proof? :mellow: czy babcia ma jakieś zwierzęta?


Miała kiedyś koty, ale już nie ma żadnego. Oprócz malowania, nosiłem drewno, pracowałem w ogródku, odkurzałem, pomagałem do obiadu czy będę mył okna.
Member
Posts: 30,848
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 21 2025 10:50am
Miała kiedyś koty, ale już nie ma żadnego. Oprócz malowania, nosiłem drewno, pracowałem w ogródku, odkurzałem, pomagałem do obiadu czy będę mył okna.


ale babcia ma dzielnego i fajnego wnusia :angel: moze jakąś nalewkę z piwnicy Ci przyniesie na fajrant :D
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll