d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Uzytkownik Fafnirek Sprzedał Mnie Za Sygnaturke
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 04:00pm
A co to za forumowe nękanie. Nieładnie


Nikt tutaj nikogo nie nęka, po prostu chomikowi się nudzi.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 19 2025 04:03pm
Nikt tutaj nikogo nie nęka, po prostu chomikowi się nudzi.


Chomik jak to likantropia przemienił sie w inne zwierze 😅

Idę po sezamki bo mi zasmakowały 👀
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 04:36pm
Chomik jak to likantropia przemienił sie w inne zwierze 😅

Idę po sezamki bo mi zasmakowały 👀


Ja chyba trochę wiśni sobie zjem. Na półce leżą również ciastka oreo, ale jakoś nie miałem ochoty się na nie skusić za dnia. Ja to muszę mieć dzień do słodkiego, żeby zeżreć np. jakiegoś snickersa, albo coś w ten deseń. Mało jem słodyczy.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 19 2025 04:37pm
Ja chyba trochę wiśni sobie zjem. Na półce leżą również ciastka oreo, ale jakoś nie miałem ochoty się na nie skusić za dnia. Ja to muszę mieć dzień do słodkiego, żeby zeżreć np. jakiegoś snickersa, albo coś w ten deseń. Mało jem słodyczy.


Ja praktycznie w ogole nie jem słodkiego ale nie pije kilka dni, zajebałem lolka po kolacji i mnie jakoś naszło a leżały chyba z miesiac 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 04:39pm
Ja praktycznie w ogole nie jem słodkiego ale nie pije kilka dni, zajebałem lolka po kolacji i mnie jakoś naszło a leżały chyba z miesiac 😅


Ja już nie piję miesiąc :+)
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 19 2025 04:48pm
Ja już nie piję miesiąc :+)


Da sie? Da sie - gratulacje oby tak dalej 😊 też robię dłuższą przerwę bo ile można pić tego browaru :wacko:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 05:09pm
Da sie? Da sie - gratulacje oby tak dalej 😊 też robię dłuższą przerwę bo ile można pić tego browaru :wacko:


Ja tylko setki.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 19 2025 06:44pm
ja sobie wstrzykuje adrenaline jak mam pisac post :) a potem płacze i mam drgawki :) da sie? da sie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 06:45pm
ja sobie wstrzykuje adrenaline jak mam pisac post :) a potem płacze i mam drgawki :) da sie? da sie


Nie zdziwiłbym się, jakbyś sobie wstrzykiwał co innego :lol:
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Jul 20 2025 01:55am
nie potwierdzam, nie zaprzeczam

nie widzę syganturek...
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll