
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
piszcie piszcie tylko nie mówicie temu sprzedawczykowi chujowi zajebanemu szmaciurze zasranej bo jak inaczej ją nazwać (np. fafnirek) bo sie spruje na dzielni pójdzie na psy i skończe na sankcji gdzie gad będzie pilnował mnie przy bramie