d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sądzicie O Mojej Sygnaturce
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 19 2025 10:49am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

piszcie piszcie tylko nie mówicie temu sprzedawczykowi chujowi zajebanemu szmaciurze zasranej bo jak inaczej ją nazwać (np. fafnirek) bo sie spruje na dzielni pójdzie na psy i skończe na sankcji gdzie gad będzie pilnował mnie przy bramie
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Jul 19 2025 10:54am
Ja nie widzę sygnaturek, prawo to odebrane mi było gdy zawistny sąd skazał mnie niesłusznie. Precz z komuną!!!
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 19 2025 11:00am
Ja nie widzę sygnaturek, prawo to odebrane mi było gdy zawistny sąd skazał mnie niesłusznie. Precz z komuną!!!


to ty gry to sie stało:

Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 11:16am
Już się sprułem, nie dziękuj.
Go Back To Polska Topic List
Closed New Topic New Poll