ta lafirynda co zmarła o boże gdybym był tym co w kostnicy zajmuje sie trupami - kostkiem, gdybym był nim a tam jej zwkłoki to bym zrobił to co należy do mnie obowiązki jakie bym posiadał, tak bym je spełniał bo za to mi płacą (a chorzy na głowe myśleli pewnie o czymś innym - leczcie sie może chyba)