d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Joanna Kołaczkowska Nie żyje :(
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 19 2025 10:38am
ta lafirynda co zmarła o boże gdybym był tym co w kostnicy zajmuje sie trupami - kostkiem, gdybym był nim a tam jej zwkłoki to bym zrobił to co należy do mnie obowiązki jakie bym posiadał, tak bym je spełniał bo za to mi płacą (a chorzy na głowe myśleli pewnie o czymś innym - leczcie sie może chyba)
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 19 2025 10:40am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

wypierdalaj z tym spamem ćwierćmózgu psychopato kurwa twoja mać
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 19 2025 10:43am
wypierdalaj z tym spamem ćwierćmózgu psychopato kurwa twoja mać


https://i.imgur.com/wjYbGSt.jpeg to była mniej więcej moja reakcja
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 19 2025 10:49am
https://i.imgur.com/wjYbGSt.jpeg to była mniej więcej moja reakcja


Nie klikam i chuj mi zrobisz.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 19 2025 10:51am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Nie klikam i chuj mi zrobisz.


wyciągnij go wysse cie do zera wysusze ci kindybała
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 02:23pm
Oglądałem właśnie kilka skeczy z nią w akcji, na polsacie chyba leciało. Ogólnie kabarety to nie moja bajka, ale zerknąłem okiem.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 19 2025 02:37pm
Oglądałem właśnie kilka skeczy z nią w akcji, na polsacie chyba leciało. Ogólnie kabarety to nie moja bajka, ale zerknąłem okiem.


Ani mru mru i kabaret młodych panow da sie ogladac jak dla mnie cała reszta to straszna chujnia 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 02:43pm
Ani mru mru i kabaret młodych panow da sie ogladac jak dla mnie cała reszta to straszna chujnia 😅


Jestem podobnego zdania, zazwyczaj nie da rady tego normalnie oglądać. Ma być śmieszne, a jest nieśmieszne.
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll