d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Cześć Chłopaki Co Tam U Was?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Jul 17 2025 02:30pm
Nie macie dziewczyn, żon?






























Oczywko, że nie macie. 😎
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 17 2025 05:15pm
Nie macie dziewczyn, żon?

Oczywko, że nie macie. 😎


obecnie pomiędzy tymi dwoma określeniami,także masz racje ale też i nie B)
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 18 2025 05:17pm
Nie macie dziewczyn, żon?






























Oczywko, że nie macie. 😎


nie mam czasu na takie rzeczy, musze teraz piekło skończyć, a potem chyba na chaosy ide przyexpić jak coś
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 18 2025 06:13pm
test :)
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 18 2025 06:27pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 04:54am
nie mam czasu na takie rzeczy, musze teraz piekło skończyć, a potem chyba na chaosy ide przyexpić jak coś


Zabierz mnie ze sobą.
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 19 2025 04:58am
Zabierz mnie ze sobą.


Ciebie to bym zabrał na piwko chętnie, szkoda, ze tak daleko :<
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 04:59am
Ciebie to bym zabrał na piwko chętnie, szkoda, ze tak daleko :<


Ech :<
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 19 2025 05:52am
Nie macie dziewczyn, żon?






























Oczywko, że nie macie. 😎


nie mam bo wlacze z NWO i mi zakazano
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 09:29am
nie mam bo wlacze z NWO i mi zakazano


Ja nie mam, bo biję posty na jsp.
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll