d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Energylandia
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2025 11:37am
W wakacje pewnie opór ludzi, co?


Ja jak juz to po sezonie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 18 2025 02:00pm
Byłem kiedyś w Heide Parku, było fajnie.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2025 03:14pm
Byłem kiedyś w Heide Parku, było fajnie.


Ja w poniedzialek jade do Thorpe park pod Londynem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 18 2025 03:15pm
Ja w poniedzialek jade do Thorpe park pod Londynem


Miłego :+)
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 18 2025 04:36pm
ishowspeed tam był ostatnio,zadowolony.

e/ ja byłem w holandii w eftelingu,fajnie tam nawet,czasy fazy na the walking dead jakos 2016,za dnia między ludźmi łazily tam zombiaki,michonne z kataną i typ z piłą łańcuchową a jak się ściemniło to demony i orki w wchuj drogich strojach bo wyglądali dość strasznie

This post was edited by colos on Jul 18 2025 04:38pm
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll