ishowspeed tam był ostatnio,zadowolony.
e/ ja byłem w holandii w eftelingu,fajnie tam nawet,czasy fazy na the walking dead jakos 2016,za dnia między ludźmi łazily tam zombiaki,michonne z kataną i typ z piłą łańcuchową a jak się ściemniło to demony i orki w wchuj drogich strojach bo wyglądali dość strasznie
This post was edited by colos on Jul 18 2025 04:38pm