d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev15051525354417Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,062
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 18 2025 01:52pm
Ja chyba z 4.


Duże ilości kofeiny na raz B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 18 2025 01:57pm
Duże ilości kofeiny na raz B)


W rzeczy samej B) ja to lubię do papieroska sobie wypić, bo w innym wypadku nie sięgam po kawę.
Member
Posts: 42,099
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 18 2025 03:35pm
W rzeczy samej B) ja to lubię do papieroska sobie wypić, bo w innym wypadku nie sięgam po kawę.


Nie ma fajki nie ma kawy 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 18 2025 03:36pm
Nie ma fajki nie ma kawy 😅


No 😅
Member
Posts: 34,062
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 19 2025 01:10am
ja dziś dla urozmaicenia kakało zamiast kawki B)
Member
Posts: 10,799
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 19 2025 02:12am
kawa + szlug = sraka miesiąca, nie popieram takiej kombinacji :mellow:
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Jul 19 2025 03:52am
u mnie dzisiaj śniadanie królów, czarna kawa + vifon
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 04:00am
ja dziś dla urozmaicenia kakało zamiast kawki B)


Też miałem kiedyś (całkiem niedawno w sumie) taki epizod, że zamiast kawy, to sobie kakao robiłem.
Member
Posts: 13,216
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 19 2025 04:23am
na północy skandynawii 38c nie chce sie pic kawy :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 19 2025 05:01am
Druga kawka leci B)
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354417Next
Add Reply New Topic New Poll