Byłem jakieś 2 lata temu, ale w połowie września, tak pod koniec sezonu i było całkiem fajnie. Kolejki były max 30 minut, więc tragedii nie było. W usa stało się po kilka godzin czasami. Park jest dosyć duży, w jeden dzień można nie zdążyć na wszystkim się przejechać, ale z drugiej strony dwa dni to tam za dużo. Spoko atrakcji i tak można sobie odpuścić