d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev14950515253420Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 16 2025 09:57am
maszynka odebrana. jutro idę po ziarna bo dziś nie wychodzę z piwnicy B)


Daj znać, jak smakuje taka kawka ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 17 2025 12:44pm
Ile kawek wpadło dzisiaj? ^_^
Member
Posts: 13,281
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 17 2025 12:52pm
Ile kawek wpadło dzisiaj? ^_^


2 w domu i 2 w w pracy plus yerba cały czas
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 17 2025 12:54pm
2 w domu i 2 w w pracy plus yerba cały czas


Ja chyba z 5 łącznie.
Member
Posts: 13,281
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 17 2025 01:05pm
Ja chyba z 5 łącznie.


4 to mój limit, powyżej zaczynam widzieć dźwięki :wacko:
Member
Posts: 34,080
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 18 2025 01:37am
4 to mój limit, powyżej zaczynam widzieć dźwięki :wacko:


O kurde też bym tak chciał. W sumie raz tak miałem jak piłem americano w Starbucks w rozmiarze grande B) i już nigdy więcej tak nie miałem B)

Kończę pierwsza kawę B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 18 2025 04:41am
O kurde też bym tak chciał. W sumie raz tak miałem jak piłem americano w Starbucks w rozmiarze grande B) i już nigdy więcej tak nie miałem B)

Kończę pierwsza kawę B)


Ja już też pierwszą prawie skończyłem, wypiłem do połowy, bo tyle mi starczyło do papieroska B)
Member
Posts: 13,281
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 18 2025 06:24am
dzisiaj ominąłem wszystkie kawy w domu i zaczynam swoją pierwszą właśnie w pracy :P
Member
Posts: 34,080
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 18 2025 09:17am
Ja dziś kończę na jednej B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 18 2025 12:42pm
Ja dziś kończę na jednej B)


Ja chyba z 4.
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253420Next
Add Reply New Topic New Poll