d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rip Bas Tajpan 😭
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,439
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 16 2025 12:30pm
nie znalem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 16 2025 12:46pm
Gosc byl rly spoko normalnie dało sie pogadać, zajarać :( mialem do niego 20 min tramwajem :(


Znałeś go irl?
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 16 2025 12:49pm
Znałeś go irl?


Ta, gadam ze duzo imprezek z nim spędziłem a jakie sucze sie kręciło to omg z bedzina do dabrowy górniczej mam chwile

Czekam na info gdzie i kiedy pogrzeb :(

This post was edited by Mis_nom on Jul 16 2025 01:13pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 16 2025 01:14pm
Masakra, ile to ludzi umiera ostatnio z mojego otoczenia, do tego jakiś Joka, DJ Hazel czy Bas Tajpan. "Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać".
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2025 01:56pm
Masakra, ile to ludzi umiera ostatnio z mojego otoczenia, do tego jakiś Joka, DJ Hazel czy Bas Tajpan. "Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać".


Jeszcze raper tajger bonzo
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 16 2025 02:02pm
Jeszcze raper tajger bonzo


I ten gracz lola.
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 16 2025 02:10pm
heh no ćpał to zginal hahah, wzioł i zdechł jak to mawiał pewnmie ktos tak kiedys powiedział np o swoim psie: WZIOŁ I ZDECHŁ

a dzisiaj jest 16.07 i co, bas tupaj pan wzioł i zdechł
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 16 2025 02:11pm
heh no ćpał to zginal hahah, wzioł i zdechł jak to mawiał pewnmie ktos tak kiedys powiedział np o swoim psie: WZIOŁ I ZDECHŁ

a dzisiaj jest 16.07 i co, bas tupaj pan wzioł i zdechł


Witam na pokładzie milordzie 👀 widać nie jesteś starym użytkownikiem forum 😋
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Jul 16 2025 02:19pm
Witam na pokładzie milordzie 👀 widać nie jesteś starym użytkownikiem forum 😋


mam posts :1 wiec jestem nowym uzytkownikiem. jakbys mial umysł to byś doszedł do tego wniosku no ale nie doszedłeś ( bo nie masz umysłu)
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 16 2025 02:22pm
RIP Katowice (*)
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll