No ja chyba za godzinkę jakoś skończę :+) i zostanie mi ostatni balkon na koniec, najłatwiejszy i najtrudniejszy skończyłem już prawie, został taki średni :+) łącznie 3 do wyczyszczenia druciakiem i pomalowania, babcia będzie zadowolona 😋
Szlifierka ze szczotka i samo idzie po chuj sie męczyć szefie 😁 mi zostało parę dni do końca urlopu ale do końca tygodnia skończymy ocieplanie chaty i jest zajebiscie 👌