Jestem po ponad miesiącu budowania tolerancji, poza tym nie zjadłem pół papryki na raz, tylko brałem po kawałeczku na przestrzeni kilku godzin. Całej papryki bym nie zjadł bo żadna z tego przyjemność
Szkoda ze jak nie miałem tyle rozumu jak jadłem naga jolke mowie co tam papryka to papryka a po przegryzieniu miałem wrażenie jakbym miał w ryju pret rozgrzany do czerwoności 😅