W sumie pewnie mógłbyś je wypić

Kiedyś z kumplami znaleźliśmy u jednego 10- letnie piwo i po zrobieniu weryfikacji w google wyszło, że można je wypić. Nie miało w ogóle gazu i pomimo schłodzenia smakowało jak mętna, mdła zupa, ale nikt kto spróbował się nie rozchorował.
This post was edited by Pozdrawiam on Jul 15 2025 11:44pm