d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ale Będzie Ogień
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 14 2025 03:02am
idzie sie przyzwyczaić ;P do tej ostrości mi żona kiedyś hersy kupiła azjatyckie około 6 mln shu na poczatku ok norma pieczenie itd ale po przebudzeniu w nocy myślałem że umre :D 6h w agoni zdychałem


Nie rozumiem po chuj się tak katować na własne życzenie.
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 14 2025 03:19am
Nie rozumiem po chuj się tak katować na własne życzenie.

Zeby sie pochwalic w internecie jakim jest sie interesujabym bo on je ostre jedzenie drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 14 2025 03:27am
Gówno z tego będzie. :o
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 14 2025 04:59am
Gówno z tego będzie. :o


Widziałem kiedyś program Wojtka Cejrowskiego, to mówił, że prawdziwa papryczka dla prawdziwych miłośników papryczek piecze trzy razy; podczas jedzenia, podczas jedyneczki oraz dwójeczki. ;)


Przegląd od AI
"W którym odcinku "Boso przez świat", Wojciech Cejrowski opowiadał o ostrych papryczkach?

Wojciech Cejrowski opowiada o ostrych papryczkach w odcinku "Boso przez świat" zatytułowanym "Wioska w dżungli". Odcinek ten ukazuje, jak Indianie Huaorani używają papryczek, a Cejrowski omawia ich znaczenie w kulturze i kuchni.
W tym odcinku, Cejrowski spędza dzień w wiosce Huaorani, gdzie pokazuje, jak łączy się tam epoka kamienna ze współczesnością. Opowiada o budowie indiańskiej chaty, dawnych zwycięstwach w walce z najeźdźcami oraz o sposobach wykonania broni, w tym dmuchawek i dzid. Indianie częstują go swoimi specjałami, a Cejrowski omawia i smakuje ostre papryczki, które są ważnym elementem ich diety.
Odcinek "Wioska w dżungli" jest dostępny w serwisie TVP VOD."

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 14 2025 08:21am
Był już ten 🔥 ogień?
Member
Posts: 19,532
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Jul 14 2025 08:39am
Kazdy kto mowi ze lubi ostre jedzenie tak naprawde tylko to udaje zeby sie pochwalic bo mysli ze robi to z niego ciekawsza osobe drogi kolego :mellow:


<--- Better_Living_Through_Chemistry

B) <---- ja
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 14 2025 08:52am
Kazdy kto mowi ze lubi ostre jedzenie tak naprawde tylko to udaje zeby sie pochwalic bo mysli ze robi to z niego ciekawsza osobe drogi kolego :mellow:


Faze na ostre mam od około dwóch lat. Uczucie błogości po zjedzeniu dobrego, ostrego żarcia jest prawie jak po zwaleniu konia :D

This post was edited by Pozdrawiam on Jul 14 2025 09:05am
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 14 2025 08:56am
https://i.imgur.com/H1gMHy6.gif <--- Better_Living_Through_Chemistry

B) <---- ja

b)
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 14 2025 08:57am
Faze na ostre mam od około dwóch lat. Uczucie błogości po zjedzeniu dobrego, ostrego żarcia jest prawie jak zwaleniu konia :D

:mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 15 2025 10:03am
BYŁ JUŻ TEN 🔥 OGIEŃ?
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll