ja dla nas kupiłem wygodne królewskie łoże i się zajebiście wysypiam. kładziemy się o 22 a wstajemy o 5-6 na mszę świętą o 7 B) babcia daje pospać? :lol:
Partner też ogląda mszę świętą? No o dziwo daje pospać, ale chyba jej się to nie podoba, że tyle śpię

dlatego postanowiłem wstawać trochę wcześniej.