a jak jest z wydajnością jak juz zmielisz? opłaca się? i jak aromat? lepszy od tej juz zmielonej....jaram się :blush:
Nie wiem co masz na myśli ale ogólnie to powinno być jak zmielisz 10g ziaren to powinieneś mieć 10g świeżo mielonej kawki

Ja właśnie takie kawki robię z 10-11g, w kawiarce. Z tego mam bazke espresso, a na co dzień pije americano 1:3
