d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev14647484950415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 15 2025 07:15am
Owszem rozniwez miele kawusie jak parze sobie B)


jaką polecasz? mi siostra mówiła że mk cafe ziarno jest dobra. w lidlu jest spory asortyment ziarna ale moze coś przez sieć? oby nie za droga bo właśnie w tym celu kupuje młynek :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 15 2025 07:38am
chociaz masz zajęcie i nie myślisz o głupotach :) a co do kawy...wkurwiłem się. ta co piłem kosztowała 30zł na 500g dziś już 40zł wiec zamówiłem jakiś randomowy młynek do kawy i kupuje ziarna i sam sobie będę mielił. na pewno bardziej się opłaci bo kg MK caffe kosztuje 70ziko za 1kg ziaren


No tylko pada ciągle i nie ma jak robić.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 15 2025 07:49am
No tylko pada ciągle i nie ma jak robić.


jakie to Województwo ? u mnie tylko grzmiało i raz w nocy w ciągu tygodnia padało B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 15 2025 07:50am
jakie to Województwo ? u mnie tylko grzmiało i raz w nocy w ciągu tygodnia padało B)


Zachodniopomorskie.
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 15 2025 08:08am
jaką polecasz? mi siostra mówiła że mk cafe ziarno jest dobra. w lidlu jest spory asortyment ziarna ale moze coś przez sieć? oby nie za droga bo właśnie w tym celu kupuje młynek :mellow:


Ja to lubię te egzotyczne z biedry ostatnio miałem zielona ale nie pamiętam nazwy. Miałem też takie kawki premium ale nie czułem różnicy więc pije jakieś tanie kawki bo wychodzi to samo B)
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 15 2025 08:17am
Ja to lubię te egzotyczne z biedry ostatnio miałem zielona ale nie pamiętam nazwy. Miałem też takie kawki premium ale nie czułem różnicy więc pije jakieś tanie kawki bo wychodzi to samo B)


a jak jest z wydajnością jak juz zmielisz? opłaca się? i jak aromat? lepszy od tej juz zmielonej....jaram się :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 15 2025 08:37am
Zrobiłem kolejną kawkę.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 15 2025 08:43am
Zrobiłem kolejną kawkę.


mleko cukier? parzona? rozpuszczalna? :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 15 2025 08:58am
mleko cukier? parzona? rozpuszczalna? :rolleyes:


Rozpuszczalną z mlekiem.
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 15 2025 09:00am
a jak jest z wydajnością jak juz zmielisz? opłaca się? i jak aromat? lepszy od tej juz zmielonej....jaram się :blush:


Nie wiem co masz na myśli ale ogólnie to powinno być jak zmielisz 10g ziaren to powinieneś mieć 10g świeżo mielonej kawki B)

Ja właśnie takie kawki robię z 10-11g, w kawiarce. Z tego mam bazke espresso, a na co dzień pije americano 1:3 B)
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950415Next
Add Reply New Topic New Poll