Dobry z ciebie lodziarz drogi kolego ale nie dodajesz tam zadnego mleka zeby byly bardziej kremiste? b)
Żadnego mleka, powiem Ci że banany fajnie powodują że są kremiste.
Właśnie zaraz będę palaszowac, ale dziś zamiast ananasa/mango dodałem brzoskwinie.
nie lubie miętowych ale takich to w zyciu nie jadłem raczej :o
No to nie wiesz co to są dobre lody, bo ja takich ze sklepu już nie tykam.
This post was edited by arthurro on Jul 15 2025 01:53pm