d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev14546474849415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 15 2025 06:21am
Ja własnie drugą kończę i czuję, że jak kolega powyżej ^Mis_nom czas uwolnić Barabasza :blush:


Ja dziś uwolniłem Barabasza jeszcze przed kawką numer jeden B)


Mój barabasz dalej czeka na uwolnienie.
Member
Posts: 30,605
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 15 2025 06:24am
ja rano prawie się zesrałem bo łazienka była zajęta a mi się na rzadko zebrało :wacko: aktualnie wypiłem dziś 3 kawki a Argusy Strong się juz mroza na wieczór B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 15 2025 06:27am
ja rano prawie się zesrałem bo łazienka była zajęta a mi się na rzadko zebrało :wacko: aktualnie wypiłem dziś 3 kawki a Argusy Strong się juz mroza na wieczór B)


Podobno miałeś nie pić. Ja jak wrócę od babci, to też się pewnie napiję. Lub nie, się okaże :angel:
Member
Posts: 30,605
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 15 2025 06:30am
Podobno miałeś nie pić. Ja jak wrócę od babci, to też się pewnie napiję. Lub nie, się okaże :angel:


a kiedy wracasz? dziś siorka dostała siano a ojciec emeryturę. ja w czwartek mam rentę wiec ten ostatni raz mogę sobie pozwolić bo są tzw dożynki heh :unsure:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 15 2025 06:31am
a kiedy wracasz? dziś siorka dostała siano a ojciec emeryturę. ja w czwartek mam rentę wiec ten ostatni raz mogę sobie pozwolić bo są tzw dożynki heh :unsure:


W sobotę nie tą, tylko następną.
Member
Posts: 30,605
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 15 2025 06:34am
W sobotę nie tą, tylko następną.


o kurde to małe wakacje sobie zrobiłeś :thumbsup:
Member
Posts: 34,004
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 15 2025 06:41am
Zaraz kończę obaidek i będzie kawka na mleku B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 15 2025 06:44am
o kurde to małe wakacje sobie zrobiłeś :thumbsup:


No siedzę z babcią :+) 3 balustrady trzeba wyczyścić i pomalować, jestem w połowie pierwszej :rolleyes:
Member
Posts: 30,605
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 15 2025 06:56am
No siedzę z babcią :+) 3 balustrady trzeba wyczyścić i pomalować, jestem w połowie pierwszej :rolleyes:


chociaz masz zajęcie i nie myślisz o głupotach :) a co do kawy...wkurwiłem się. ta co piłem kosztowała 30zł na 500g dziś już 40zł wiec zamówiłem jakiś randomowy młynek do kawy i kupuje ziarna i sam sobie będę mielił. na pewno bardziej się opłaci bo kg MK caffe kosztuje 70ziko za 1kg ziaren

This post was edited by cbx1992 on Jul 15 2025 06:57am
Member
Posts: 34,004
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 15 2025 07:13am
chociaz masz zajęcie i nie myślisz o głupotach :) a co do kawy...wkurwiłem się. ta co piłem kosztowała 30zł na 500g dziś już 40zł wiec zamówiłem jakiś randomowy młynek do kawy i kupuje ziarna i sam sobie będę mielił. na pewno bardziej się opłaci bo kg MK caffe kosztuje 70ziko za 1kg ziaren


Owszem rozniwez miele kawusie jak parze sobie B)
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849415Next
Add Reply New Topic New Poll