No siedzę z babcią :+) 3 balustrady trzeba wyczyścić i pomalować, jestem w połowie pierwszej :rolleyes:
chociaz masz zajęcie i nie myślisz o głupotach

a co do kawy...wkurwiłem się. ta co piłem kosztowała 30zł na 500g dziś już 40zł wiec zamówiłem jakiś randomowy młynek do kawy i kupuje ziarna i sam sobie będę mielił. na pewno bardziej się opłaci bo kg MK caffe kosztuje 70ziko za 1kg ziaren
This post was edited by cbx1992 on Jul 15 2025 06:57am