d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Trochę Się
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,443
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 14 2025 01:20pm
zazdro, u mnie w robocie codziennie rano alkomat wiec sie nie poszaleje
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 14 2025 01:20pm
NO właśnie zaczynam sie obawiać, że drogi kolega jest juz bliski fazy musu B)


Tak to wygląda powoli niestety :( gdyby nie alkoholizm, to by nie miał warnów na koncie.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 14 2025 01:46pm
zazdro, u mnie w robocie codziennie rano alkomat wiec sie nie poszaleje


Na budowie robisz ze każdego traktuja jak aloholika czy transport gdzie dmuchasz zanim odpalisz swój pojazd?
Member
Posts: 2,627
Joined: Mar 23 2008
Gold: 1,986.00
Jul 14 2025 01:48pm
Trzeba wstawać o piątej, na tym polega odpowiedzialność.
Member
Posts: 13,443
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 14 2025 02:30pm
Na budowie robisz ze każdego traktuja jak aloholika czy transport gdzie dmuchasz zanim odpalisz swój pojazd?


budowa ;)
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 14 2025 02:30pm
Jejku forum alkoholykow
Member
Posts: 13,443
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 14 2025 02:32pm
Jejku forum alkoholykow


a kto normalny siedzi na forum o grze ktora ma 25 lat nawet w nia nie grajac?
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 14 2025 02:39pm
budowa ;)


Ja przy chemii i wprowadzili pojeby zasady ze mimo ciecia znam 7 lat to i tak dmucham w alkomat przy kazdorazowym pobieraniu klucza ale to punkt strategiczny w razie wojny wiec rozumiem i szanuje to ze nie ma żadnych obcokrajowców :)
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll