d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Oglądam Venoma Na Polsacie
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 14 2025 01:23pm
Ale to jest gniot :wallbash:
Member
Posts: 13,444
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 14 2025 01:26pm
zaraz reklama ukoi Twe nerwy
Member
Posts: 20,833
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jul 14 2025 01:26pm
Fajny jest co chcesz
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 14 2025 01:27pm
zaraz reklama ukoi Twe nerwy


Prędzej pewnie to wyłączę.
Fajny jest co chcesz


Chyba nie mówisz poważnie.
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 14 2025 01:34pm
dlatego gram w lige legend b)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 14 2025 01:35pm
dlatego gram w lige legend b)


I jak Ci idzie? B)
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 14 2025 01:38pm
I jak Ci idzie? B)


właśnie wygrałem gierkę 3v5 B)

to chyba dobrze

This post was edited by kondes on Jul 14 2025 01:38pm
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 14 2025 01:38pm
Mam kabel ujebany od światłowodu gdzie idzie net i tv wiec tv i reszte mam w glebokim powazaniu - koparkowy zajebisty pol ulicy bez prądu do 2-3 w nocy 😂😂

This post was edited by Mis_nom on Jul 14 2025 01:39pm
Member
Posts: 37,070
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 14 2025 01:40pm
Byłem na tym czymś w kinie, bo ogólnie Spider-Man to chyba mój ulubione bohater. Nie mogłem uwierzyć, że film tak zjebali
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 14 2025 01:49pm
właśnie wygrałem gierkę 3v5 B)

to chyba dobrze


Chyba tak. Kim grasz?
Byłem na tym czymś w kinie, bo ogólnie Spider-Man to chyba mój ulubione bohater. Nie mogłem uwierzyć, że film tak zjebali


No strasznie słaby jest.

This post was edited by fafnirek on Jul 14 2025 01:51pm
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll