właśnie wygrałem gierkę 3v5 B)
to chyba dobrze
Chyba tak. Kim grasz?
Byłem na tym czymś w kinie, bo ogólnie Spider-Man to chyba mój ulubione bohater. Nie mogłem uwierzyć, że film tak zjebali
No strasznie słaby jest.
This post was edited by fafnirek on Jul 14 2025 01:51pm