☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
>
Poll > Czy Byłeś Kiedyś W Kasynie?
Prev
1
2
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 161
Replies: 19
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Unknown-X
Member
Posts: 13,443
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#11
Jul 13 2025 02:53am
nie bylem i raczej nie bede
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#12
Jul 13 2025 05:54am
Nigdy nie chciałem zagrać, żeby się nie uzależnić :+)
arthurro
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold
:
70.20
#13
Jul 14 2025 12:59am
Codziennie bywam ale tylko takim dla lamusów.
kondes
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#14
Jul 14 2025 01:16am
Quote (
arthurro @ 14 Jul 2025 08:59
)
Codziennie bywam ale tylko takim dla lamusów.
Dla lasmosow czyli jakie
arthurro
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold
:
70.20
#15
Jul 14 2025 01:58am
Quote (
kondes @ Jul 14 2025 09:16am
)
Dla lasmosow czyli jakie :unsure:
Czyli świetnie tam pasowałem.
This post was edited by arthurro on Jul 14 2025 01:59am
rurzowiak
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#16
Jul 14 2025 05:07am
Nie, ale chciałbym pójść mając z 5-10k dolarów na rozjebanie.
kondes
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#17
Jul 14 2025 06:39am
Quote (
arthurro @ 14 Jul 2025 09:58
)
Czyli świetnie tam pasowałem.
Nie no poważnie pytam
Bo może też byłem w kasynie dla lamusów a nie wiem
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,830
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#18
Jul 14 2025 06:49am
Quote (
kondes @ Jul 14 2025 01:39pm
)
Nie no poważnie pytam :huh:
Bo może też byłem w kasynie dla lamusów a nie wiem B)
Pewnie robi soki z selera naciowego dla wojskowych
This post was edited by Pozdrawiam on Jul 14 2025 06:52am
Kupcia
Member
Posts: 19,532
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
10,921.36
#19
Jul 14 2025 07:09am
Tak się składa że utrzymuje się z porządnych kasyn i choć nie ma tego wiele, bo 3-3.5 to da sie wyżyć, ty zapytałeś jak to robię a ja odpowiedziałem że to tajemnica i dlatemu nie pytaj
arthurro
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold
:
70.20
#20
Jul 14 2025 10:01pm
Quote (
Pozdrawiam @ Jul 14 2025 02:49pm
)
Pewnie robi soki z selera naciowego dla wojskowych
Nie, ale za to chwalę się że jem papryczki a potem dupa mnie piecze🙂
This post was edited by arthurro on Jul 14 2025 10:06pm
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact