d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ale Jebie
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 13 2025 11:53am
Był taki żart o młodym i bułkach. Pamiętasz go może? Pamiętam, że się ostro denerwowałeś xdd
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 13 2025 12:11pm
Pierwsze słyszę ale chętnie posłucham. :D
Member
Posts: 30,835
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 13 2025 12:41pm
kto pamięta zart młody vs bułki? B)
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 13 2025 12:42pm
Pierwsze słyszę ale chętnie posłucham. :D


Słaby psychicznie byłeś i jesteś :(
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 13 2025 12:47pm
Słaby psychicznie byłeś i jesteś :(


Idź zobacz bo ktoś dzwoni do drzwi.
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 13 2025 12:51pm
Idź zobacz bo ktoś dzwoni do drzwi.


Nikogo nie było. Po chuj tak oszukiwać ludzi? Dorośnij.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 13 2025 12:52pm
Nikogo nie było. Po chuj tak oszukiwać ludzi? Dorośnij.


:rolleyes:
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 13 2025 02:33pm
No i co tyle dinozarłów na sekcji i nikt nie pamięta dowcipu młody vs bułki :unsure:

wie na pewno, bo prowadzi kronikę sekcji B)
Member
Posts: 45,830
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 13 2025 02:39pm
No i co tyle dinozarłów na sekcji i nikt nie pamięta dowcipu młody vs bułki :unsure:

^Pozdrawiam wie na pewno, bo prowadzi kronikę sekcji B)


Cos mi swita, ale nie przypomnę sobie. Rozjaśnij temat
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 13 2025 09:59pm
Cos mi swita, ale nie przypomnę sobie. Rozjaśnij temat


Niestety w czasach walki młodych vs bułki Tomka na chleb mówiłem beb B)

Pewnie w najbliższym czasie dostaniesz wizji i nam opowiesz ten zacny dowcip B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll