Kurde na urodziny mi się ta elektryczna maszynka zjebała, dosłownie podziałała kilka dni

musiałem sobie ręczną kupić, bo nie wziąłem starej manualnej ze sobą do babci. Nie udał się mamie ten prezent

dziękuję jeszcze raz wszystkim za życzenia
This post was edited by fafnirek on Jul 13 2025 10:02am