nie bylem i raczej sobie odpuszcze bo istnieje calkiem spora szansa ze bym sie nie pogodzil z przegrana i przejebal wiecej niz trzeba

znalem kilka osob uzaleznionych od slotow i lekko rozpierdala to glowe, z kazdej wyplaty wpierdolic sobie 20% w pierwsze dwa dni, klikajac dopaminowy guziczek na stawce 50 centow przez 5h

a jak nie jestes uzalezniony to poprostu boli cie dupa ze wjebales pieniadze bo masz na tyle rozumu zeby nie grac dalej xD
This post was edited by firstmurloc on Jul 12 2025 03:35pm