d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czy Byłeś Kiedyś W Kasynie?
12Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 12 2025 01:46pm
Wiem, że tak się składa, że większość tutaj utrzymuje się z automatów i choć nie ma z tego wiele, bo 3-3,5 to da się wyżyć, ale ja tu pytam o wizytę w porządnym kasynie, a nie jakieś tam granie w maszynki dla lamusów
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 12 2025 01:48pm
Raz na statku do Szwecji, ogólnie unikam takich miejsc 😋
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 12 2025 02:39pm
Wiem, że tak się składa, że większość tutaj utrzymuje się z automatów i choć nie ma z tego wiele, bo 3-3,5 to da się wyżyć, ale ja tu pytam o wizytę w porządnym kasynie, a nie jakieś tam granie w maszynki dla lamusów


Po co ankieta jak wszystko wiesz :huh:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 12 2025 02:42pm
Raz mnie tam zaciągnął kolega, nie chciałem jednak grać.
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 12 2025 02:56pm
nigdy nie miałem okazji i jakoś specjalnie mnie to nie interesuje i tak
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2025 03:04pm
Bylem w cos na styl kasyna na lotnisku w londynie i wyrzucila nas stamtad policja z karabinami bo mysleli ze jestesmy gosciami co tam siatki zakladaja na automatach i wtedy nie sypie ale bylem osrany heheh

This post was edited by Shapiro on Jul 12 2025 03:05pm
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Jul 12 2025 03:28pm
Byłem w maju w Las Vegas, kasyno na parterze hotelu, ale byłem zbyt najebany aby w ogole siadać do gry.
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 12 2025 03:32pm
nie bylem i raczej sobie odpuszcze bo istnieje calkiem spora szansa ze bym sie nie pogodzil z przegrana i przejebal wiecej niz trzeba :)

znalem kilka osob uzaleznionych od slotow i lekko rozpierdala to glowe, z kazdej wyplaty wpierdolic sobie 20% w pierwsze dwa dni, klikajac dopaminowy guziczek na stawce 50 centow przez 5h :mellow: a jak nie jestes uzalezniony to poprostu boli cie dupa ze wjebales pieniadze bo masz na tyle rozumu zeby nie grac dalej xD

This post was edited by firstmurloc on Jul 12 2025 03:35pm
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 12 2025 03:34pm
nie bylem i raczej sobie odpuszcze bo istnieje calkiem spora szansa ze bym sie nie pogodzil z przegrana i przejebal wiecej niz trzeba :)


No taki sport, że czasem człowieka poniesie.Mnie poniosło na początku roku i 7 koła poszło w pizdu :D
Member
Posts: 37,068
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 12 2025 03:50pm
Nie byłem nigdy
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll