d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo Klon Na Azji
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 11 2025 04:51am
kiedy te zmiany do d2r :) 6 akt itp rod fegurson, do boju!
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 11 2025 07:27am
Lecę! a nie kurwa, nie mam zainstalownego diabełka :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 11 2025 07:58am
Lecę! a nie kurwa, nie mam zainstalownego diabełka :(


Ja już chyba 6 czy 7 lat nie gram w żadne diabły.
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 11 2025 07:59am
Ja już chyba 6 czy 7 lat nie gram w żadne diabły.


A grasz w coś w ogóle?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 11 2025 08:01am
A grasz w coś w ogóle?


W brawl stars czasami na telefonie. To jest gra dla dzieci chyba :P Grałem też przez jakieś 8 miesięcy w ladder slashera.
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 11 2025 09:32am
kiedy te zmiany do d2r :) 6 akt itp rod fegurson, do boju!


widziałem jakiś trailer jak Fifi sie w Rzece Płomieni kąpał, ale nie wiem czy to ma jakikolwiek związek z nowym kontentem w grze :unsure:
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 11 2025 12:02pm
W brawl stars czasami na telefonie. To jest gra dla dzieci chyba :P Grałem też przez jakieś 8 miesięcy w ladder slashera.


Ladder slaher nigdy mnie do siebie nie przekonał. Wygląda jak straszny gniot robiony w paintcie :P

Wczoraj spróbowałem zainstalować 3 darmowe gry quizowe na tel, ot żeby przed spankiem machnąć palcem po ekranie parę razy. "darmowe" kurwa ich mać. Reklama po pierwszych ~5 zadaniach. Następnie po ~3. Następnie reklamy przerywane zadaniami. JA JEBE wszystko poszło won. Zostaję przy szachach.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 11 2025 12:07pm
Ladder slaher nigdy mnie do siebie nie przekonał. Wygląda jak straszny gniot robiony w paintcie :P

Wczoraj spróbowałem zainstalować 3 darmowe gry quizowe na tel, ot żeby przed spankiem machnąć palcem po ekranie parę razy. "darmowe" kurwa ich mać. Reklama po pierwszych ~5 zadaniach. Następnie po ~3. Następnie reklamy przerywane zadaniami. JA JEBE wszystko poszło won. Zostaję przy szachach.


Fajne było w lsie zdobywanie ekwipunku dla postaci i grałem w to, bo myślałem, że coś na tym zarobię, ale w sumie, to więcej w to włożyłem fg, niż wyciągnąłem. Z tymi reklamami to fakt, wkurwia, coś ściągałem parę miesięcy temu, nie wiem, czy nie lineage na telefon, to nasrane reklam i podziękowałem. Dlatego gram w te brawl stars, bo tam nie ma czegoś takiego jak reklamy i potrafi wciągnąć na chwilę.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 12 2025 04:33pm
Opanowali d2r najlepsze ceny mają jak i itemy. :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll