d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Mafia - Seria Gier
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 11 2025 07:51am
A znałeś ten triczek z kuloodpornym białym mercedesem? Przyjechał nim Diaz (chyba tak się nazywał) w jednej z początkowych misji w pierwszym akcie, trzeba było go zajebać i nie zrobić misji i miałeś wtedy merola. Przydał się do ostatniej misji z napadem na bank.


Pomimo, że nie kojarzę już o chuj chodziło w misjach z tej gry, jestem na 100% pewny, że nie zabiłem tego mości pana. Byłem dzieciakiem, który lubił przestrzegać zasad, więc robiłem misje bez wychodzenia poza schemat.

/skąd wiedziałeś o tym tricku?

This post was edited by SimSimSalabim on Jul 11 2025 07:52am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 11 2025 07:53am
Pomimo, że nie kojarzę już o chuj chodziło w misjach z tej gry, jestem na 100% pewny, że nie zabiłem tego mości pana. Byłem dzieciakiem, który lubił przestrzegać zasad, więc robiłem misje bez wychodzenia poza schemat.


Był też inny kuloodporny samochód, czarny Bobcat (ten pickup) z jednej z misji. Ja lubiłem kolekcjonować takie auta. Dowiedziałem się o tym czytając jakiś artykuł w necie.

This post was edited by fafnirek on Jul 11 2025 07:53am
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 11 2025 07:55am
Wtf? Recenzje 3 są lepsze niż 2? Czy coś mnie ominęło?


w trójce grasz murzynem i robisz ciagle to samo :mellow:
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 11 2025 07:55am
w trójce grasz murzynem i robisz ciagle to samo :mellow:


Kradniesz?
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 11 2025 08:38am
Imo gta skończyło się na vice city B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 11 2025 08:40am
Imo gta skończyło się na vice city B)


San Andreas też było spoko, nie wiem, jak inne części, bo nie dane mi było pograć i nawet by mi się nie chciało pewnie.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 11 2025 02:34pm
jedynka ma fajny remaster
dwojka remaster jest tak kurwa zbugowana ze jej nie moglem skonczyc
trojka to zupelnie inna gra i gra sie kurwa murzynem nikt nie wie po co to powstalo no wiadomo zeby sciagnac kase za tytul i wyprac pieniadze ale nadal...
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 11 2025 02:38pm
jedynka ma fajny remaster
dwojka remaster jest tak kurwa zbugowana ze jej nie moglem skonczyc
trojka to zupelnie inna gra i gra sie kurwa murzynem nikt nie wie po co to powstalo no wiadomo zeby sciagnac kase za tytul i wyprac pieniadze ale nadal...


1) tak
2) tak (ale mam nadzieje, że nie)
3) a chuj w murzyna, nie przeszkadza mi to o ile gierka będzie miała sens

btw Mafia the old country w sierpniu wychodzi i wygląda sztos.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 11 2025 04:10pm
Nosz kurwa nie zdzierżę tej dwójki ;DD robię misję, zajebałem jakiegoś tam kreta i muszę uciec od policji, a mój wspólnik strzela we wszystko co się rusza, nawet w cywili ;DDDD nawet jak udaje mi się zgubić ogon to on i tak napierdala shotgunem przez okno.
Są tipy w grze, co należy teraz zrobić no i jest info, żebym zmienił ciuchy to policja zgubi trop. Podjeżdżam pod sklep, wysiadam, wchodzę do ciucholandu a mój wspólnik wchodzi za mną i strzela do klientów hahaha kurwa :DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 11 2025 07:43pm
nie wolno grac murzynem
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll