Wlasnie wygrzebalem verbatima z 2008 na ktorego wypalilem jakies savy d2, teasery d3 i inne cuda, tak byla plytka podpisana. Otworzylem ta puszke pandory na starym laptopie i wiecie co znalazlem? Plik nazwany "zajac16.flv". Masakra. Wrocily wszystkie wspomnienia ze zlotych czasow tego forum. Legendarne uniwersum. Kto pamieta?
Wrocilem tu na chwile jak wyszlo d2r, tylko na trade. Dzialo sie na polskiej sekcji cos ciekawego przez ostatnie 15 lat mojej nieobecnosci? Zostalo cos dodane do listy dram czy skonczyl sie dziki zachod? Sa tutaj jeszcze jakies stare mordki? Maciej, pozer, bojan, ktos tu jeszcze zyje?
Siemanko! 😎